دکترسعیدخال مشاور سازمان بسیج شهرداری

دکترسعیدخال مشاور سازمان بسیج شهرداری

سعید خال دارای 23 سال سابقه کار در سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) می باشد که در معاونت های فرهنگی اجتماعی و همچنین منابع انسانی و رفاهی این سازمان سابقه ی مدیریت دارد.

وی همچنین موسس نخستین پژوهشکده و کتابخانه تخصصی آرامستانهای کشور و تشکیل دهنده اولین معاونت فرهنگی اجتماعی این سازمان بوده است.

سعید خال طی سه ماه گذشته به عنوان سرپرست سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر امام راحل (ره) اداره این سازمان خدماتی و فرهنگی را برعهده داشته .

سعید خال متولد 1350 شهرری، دانش آموخته فوق لیسانس ارتباطات و دکترای مدیریت فرهنگی، مدرس دانشگاه و مدیر اجرائی و فرهنگی و نیز فردی نام آشنا در میان اهالی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و به ویژه اهالی فرهنگ و هنر می باشد.

از جمله برنامه‌های ارائه شده  سعید خال در اداره سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) توجه ویژه به رضایتمندی و رفاه حال شهروندان ، بویژه خانواده های معظم شهدا و زائران مرقد ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی، استفاده از ظرفیت و مشارکت شهروندان در تبدیل بهشت زهرا(سلام الله علیها) به بوستان معنوی و فرهنگی و توجه به تکنولوژی روز و شکوفائی آرامستان بهشت زهرا(سلام الله علیها) می توان نام برد.

طراحی و پیاده سازی: طراحی وب سایت